Locatie:Bucuresti (hibrid)

Tip:full-time

Ce iti oferim:

·       Un mediu de lucruplacut, dinamic si intraprenorial;

·       Training siformare profesionala;

·       Venituriprogesive in functie de rezultate si performante.

Ce felde persoana cautam:

·       Pasionata deorganizare evenimente/project management;

·       Cu spirit deechipa;

·       Cu abilitati de comunicaresi negociere;

·       Punctuala,ordonata si organizata.

Responsabilitati:

·       Preluarea solicitarilor clientilor corporate si intocmirea ofertelor pentru acestia.

·       Mentinerea relatiei cu furnizorii de cazare si transport;

·       Identificarea celor mai bune solutii de travel si personalizarea acestora în functie de nevoile clientilor;

·       Negocierea si pregatirea ofertelor pentru clientii din portofoliu;

·       Supravegherea implementării contractelor semnate;

·       Gestionarea bugetului pentru evenimente coordonate;

·       Implicarea activă și susținută în generarea de noi oportunități de afaceri;

Cerințe:

·       Experienta de minim 1 an in domeniul turismului

·       Studii superioare absolvite;

·       Limba engleza –nivel avansat;

·       Disponibilitate pentru deplasari

·       Cunostinte Suita Microsoft Office – in special Excel

·       Permis de conducere categoria B – optional.

Pentru aplicare, va rugam sa trimiteti CV-ul la IRINA@ECOXTREM.RO

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Let’s get creative together!

Descoperă cum putem transforma evenimentul tău într-o experiență de neuitat. Contactează-ne acum și solicită o ofertă de teambuilding personalizată.

Contactează-ne

Peste 150+ clienți mulțumiți de serviciile noastre.