Ce iti oferim:

· Un mediu de lucru inovator si energic;

· Training si formare profesionala;

· Posibilitatea de crestere profesionala intr-o companie in crestere;

· Salariu progesiv in functie de rezultate si performante.

Ce fel de persoana cautam:

· Entuziasta si creativa;

· Cu spirit de echipa;

· Punctuala, ordonata si organizata.

Responsabilitati:

  • Realizare de sarcini suport pentru promovare (pregatire materiale, realizare content brosuri);
  • Colaborare cu echipa de vanzare pentru task-uri lunare de promovare (campanii mailing, adaptare vizualuri)
  • Contribuția la dezvoltarea și susținerea imaginii brandului;
  • Copywriting;
  • Crearea de conținut pentru social media (in special TikTok, Reddit, Twitch si Threads);
  • Colaborarea cu furnizorii pentru servicii de marketing;
  • Realizarea de adaptări grafice ale materialelor existente in Adobe Photoshop.

Cerințe:

  • Copywrinting - incepator spre mediu
  • Suita Office (Excel si PowerPoint) - mediu spre avansat
  • Limba Engleza -mediu
  • Adobe Photoshop/Illustrator- incepator spre mediu
  • Bun cunoscator al retelelor de socializare.
  • Abilități bune de comunicare și prezentare.
  • Adaptabilitate și dorința de a lucra într-un mediu dinamic.
  • Nice to have: cunostinte de video-editing.

Pentru aplicare, va rugam sa trimiteti CV-ul la IRINA@ECOXTREM.RO

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Let’s get creative together!

Descoperă cum putem transforma evenimentul tău într-o experiență de neuitat. Contactează-ne acum și solicită o ofertă de teambuilding personalizată.

Contactează-ne

Peste 150+ clienți mulțumiți de serviciile noastre.