Business Developer

Locatie: Bucuresti (hibrid)

Tip: full-time

Ce iti oferim:

  • Un mediu de lucru placut, dinamic si intraprenorial;
  • Training si formare profesionala;
  • Venituri progesive in functie de rezultate si performante.

Ce fel de persoana cautam:

  • Cu un mindset orientat spre dezvoltare;
  • Sociabila si dornica de a construi relatii noi de business;
  • Cu abilitati de a gasi potential in idei noi, inovative;
  • Cu abilitati de comunicare si negociere;
  • Punctuala, ordonata si organizata.

Responsabilitati:

  • Cercetare pe piata nationala si internationala pentru identificarea de idei inovative de dezvoltare a business-ului si atragere de clienti noi;
  • Analizarea si prospectarea trendurilor nationale, internatioanele din industria business-ului;
  • Dezvoltarea de serivicii si produse care sa creeze linii noi de business in functie de nevoile clientilor;
  • Dezvoltarea si gestionarea de relatii de business strategice pentru cresterea business-ului;
  • Urmarirea si raportarea proiectelor de dezvoltare a business-ului;
  • Crearea de oportunitati de networking.

Cerințe:

  • Experienta anterioara de minim 1 an intr-o pozitie similara ;
  • Studii superioare absolvente (Factultatea de Administrarea afacerilor, Business & Turism, Management, Marketing sau ceva similar)
  • Cunostiinte generale despre strategii de business, marketing, vanzari;
  • Abilitati de a lega usor conexiuni si a dezvolta relatii profesionale de durata cu parteneri de business ;
  • Limba engleza – nivel avansat;
  • Cunostinte Suita Microsoft Office (outlook, powerpoint, excel, teams).

Pentru aplicare, va rugam sa trimiteti CV-ul la IRINA@ECOXTREM.RO

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Let’s get creative together!

Descoperă cum putem transforma evenimentul tău într-o experiență de neuitat. Contactează-ne acum și solicită o ofertă de teambuilding personalizată.

Contactează-ne

Peste 150+ clienți mulțumiți de serviciile noastre.